Hometech | Turkcell T50 modeli oldukça iddialı

Turkcell yeni model telefonları ile akıllı telefon kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. T serisinin en son teknolojiler ile geliştirilmiş Turkcell T50 modeli oldukça iddialı. Kullanıcıların yoğun ilgisini çeken T50, satış rekorları kırmayı hedefliyor. Turkcell teknik destek kalitesi ve uygun ödeme koşullarıyla T50 uzun bir süre gündemde kalacak gibi.

5 inç’lik HD ekranı ve sadece 7.8 mm kalınlığı ile ergonomik bir tasarıma sahip olan T50, 1.2 GHz Qualcomm 8926 işlemci ile güçlendirilmiş. Android KitKat 4.4.2 işletim sistemine sahip T50,  2300 mAh batarya kapasitesi ile uzun kullanım süresi sunuyor. Yoğun kullanımlarda Hızlı Şarj teknolojisi devreye girerken, kullanıcılar batarya konusunda problem yaşamıyorlar. Turkcell T50, sahip olduğu 13 MP’lik arka kamerası ile HDR kalitesinde fotoğraflar çekerken, bu fotoğraflara T50’nin filtrelerini uygulayabilir ve tek tuş ile sosyal medya paylaşımı yapabilirsiniz. Bu arada 2MP’lik ön kamera ise özçekimler için harika.

Turkcell T50’nin Dolby Digital Plus teknolojisi sayesinde, film, video ve müzikler daha canlı, gürültü engelleme modu ve HD  ses özelliği ile görüşmeleriniz daha kaliteli hale geliyor.

Hem günümüzün 43.2 mbps’ye varan çift taşıyıcılı internet teknolojisini hem de 150 mbps’yi bulan geleceğin 4G teknolojisini destekleyen Turkcell T50 ile bilgiye ve eğlenceye turbo internet hızında erişmek mümkün.

Turkcell T50 kullanıcıları, tüm kılıf ve kapak tasarınmlarını kendi isteklerine göre tamamen kişiselleştirebiliyorlar. İstediginiz yazı, fotoğraf, renk kodu, filtre ve kolajlarla kendi T50 kılıf veya kapağınızı tasarlayabilirsiniz.

Turkcell T – Fit akıllı bileklik ile, atılan adım sayısı, harcanan kalori miktarı, katedilen mesafe, saat bilgisi ve şarj durumunu, üzerinde yer alan 0.49 inç OLED ekran aracılığıyla görebilirsiniz. Özel bir bilek hareketiyle aktif hale gelen Turkcell T – Fit’in sayesinde, Bluetooth 4.0 teknolojisiyle eş zamanlanan mobil uygulamasında yer alan verilere pratik bir şekilde erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Turkcell T50’nin T-Fit adılı bu sportif aksesuarı adım-sayar, mesafe ve kalori ölçer gibi sporu hayatından eksik etmeyenler için tasarlanmış.Bu özelliklerle beraber uyku düzeninize de takip eden T-Fit titreşimli alarm ve saat özelliği bulunuyor.

Adım sayısı takibi

Harcanan kalori bilgisi

Saat gösterimi

Titreşimle uyandırma

Bilek hareketi ile ekran kontrolü

Uyku kalitesi takibi

Hedef Belirleme

USB Şarj

Pil Ömrü: 3 Gün

0.49 inç OLED Ekran

Bluetooth v4.0

Hassas Hareket Sensörü