Hometech | Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset

Hometech / Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatil anılarınızı LG G4’ün mükemmel kamerasıyla ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Daha önce inceleme altına aldığımız LG G4’e bu sayıda kamerasına odaklanacağız. Yüksek teknoloji kamerası ve mükemmel fotoğrafçılık özellikleri sayesinde LG G4, bu tatilde en güzel anlarınızı aynen hatırladığınız renklerle ve canlılıkta resmedecek.

Yaz mevsimiyle birlikte tatil hazırlıkları yapılırken, kuşkusuz hepimizin aklında tatil anılarımızı ölümsüzleştirecek en mükemmel fotoğrafları nasıl çekebileceğimiz geliyor. LG G4, DSLR makinalarla yarışacak kalitedeki kamerasıyla hemen her seviyedeki fotoğraf severi tatmin edecek baş başa her türlü tatil atmosferinde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

F1.8 LENS VE 16MP ARKA KAMERA

 

Günlük hayatta çokça fotoğrafladığımız düşük ışık ve portreler için ultra-parlak lens ile güçlendirilen LG G4 kamerası, muhteşem netlik ve ayrıntı ile parlayan harika-profesyonel görünümlü fotoğraflar yaratır. Size ise sadece güzel anıları fotoğraflayarak ölümsüz bir hale getirmeniz kalır.

RENK SPEKTRUM SENSÖRÜ

 

Her yeni G serisinde kamerasını geliştiren LG teknolojinin son harikası, kızılötesine duyarlı renk spektrum sensörünü G4 modelinde bizlere sunuyor. Bu sensör kısaca şöyle çalışıyor, bir fotoğrafın çekilmesinden bir kare önce tüm görünür, ışığı analiz ediyor ve ölçüyor ve bu sayede bir fotoğrafın renklerinin düşük ışık koşullarında dahi doğal ve canlı görünmesini sağlıyor. Bu şekilde fotoğraflarınız mükemmel sonuçlara ulaşıyor.

MANUEL MOD

 

Aydınlık ve karanlığı ayarlayan kamera ayarlarını düzenleyerek her anı bir sanat eserine çevirebilirsiniz, hareketleri daha hızlı dondurarak ve daha iyi düşük ışıkta fotoğraf çekebilirsiniz.

 

LAZER OO KAMERA VE OIS 2.0

 

İlk olarak LG G2 modelinde tanıştığımız OIS

(Otomatik Görüntü Sabitleyici), güncellenerek LG G4’ün lazer otomatik odaklanma özelliği  sayesinde fotoğraf çekerken titreşimi azaltarak, hızlı ve net anlar yakalamanızı sağlıyor.

8 MP ÖN KAMERA

 

Vazgeçilmezlerimizden biri haline gelen selfie’yi  en mükemmel şekilde yakalamak için ideal olan ve sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG’nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.

IŞIK İZİ ETKİSİ

 

Ayrıca G4’ün manuel modu ile kameranızı kolaylıkla ve sanatsal bir şekilde parlayan ışıkları yakalamak üzere ayarlayabilirsiniz. Böylece ortaya sanatsal, parlak ışıklı fotoğraflar çıkarabilirsiniz