Home Tech | Logitech Ultimate Ears BOOM

dfoit_subat

 

Logitech Ultimate Ears BOOM

Tasarım Harikası Kablosuz Hoparlör

Merhaba, bu sayımızda sizlere tanıtmak istediğim Home Tech ürünümüz Logitech UE BOOM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilime ne alayım diye düşünüyorsanız, bu tasarım ve teknoloji harikası kablosuz sosyal müzik çaları alternatifleriniz arasına alın derim.

 

Müzik dinleme standartlarına yeni bir boyut getiren UE BOOM, ayrıcalıklı özellikleriyle dünyanın kablosuz ilk sosyal müzik çaları. Pil ile çalışan ve 360 derece ses sunan ilk stereo hoparlör olan UE BOOM, 15 saatlik şarj edilebilir pil özelliğine sahip. Çok yönlü kullanım özelliği sunan özel tasarımı, su ve lekelere karşı dayanıklı akustik yüzeyi ile UE BOOM, istenen her yerde müzik keyfini yaşamaya yardımcı oluyor. İki ayrı UE BOOM cihazını, iOS ve Android lerde yer alan UE BOOM uygulamasıyla birbirine bağlayarak, stereo’dan stereo’ya ya da geleneksel sol/sağ stereo modunda kullanma imkanı da sağlıyor.

 

Logitech’in yeni hoparlörü; dijital müziği tek başına bir deneyim olmaktan çıkararak, kolayca paylaşılan sosyal bir platforma dönüştüren ve sevilen müziği istenilen her yerde dinlemeyi sağlayan dünyanın ilk sosyal müzik çaları UE BOOM ile  sevgilinize aşkınızı ister kendi sesinizle ister en sevdiğiniz şarkıyla duyurabilirsiniz. Logitech UE BOOM ile sesin mükemmel kontrolünü sevgilinize hediye edebilirsiniz.

 

UE Boom’un,  siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ve pembe olmak üzere altı farklı renk seçeneğini dergi formatımıza tıklayarak, fotoğraf galerisinden görebilirsiniz.

 

 

dfoit_subat