Home Tech | Philips Hue, LED ışık teknolojisi

dergi_form_nisan
hue ile tanışın

Merhaba, bu ay sizleri Philips Hue ile tanıştıracağım. Philips Hue, LED ışık teknolojisini, sezgilerinizle birleştirerek, kontrolu tamamen sizlere veriyor. Mobil uygulaması, özel ampulleri, ve köprü görevi yapan cihazı, ışık kullanma alışkanlıklarınızı sonsuza dek değiştirecek. Beyaz rengin tonları, canlandırıcı maviler ya da dinlendirici sarılar, o anda hissettiğiniz ruh halinize hitap eden, ve geniş renk spekturumunda bulunan daha bir çok renk seçeneğiyle, renklerle oynamanın keyfine varacaksınız. Tamamen sizin için üretilmiş olan Philips Hue, sizi uyandıracak, evinizi koruyacak, eski anılarınızı renklendirecek, modunuzu yükseltecek.

hue kolay kurulum rehberi

Ampulleri Takın.
Hue Ampullerini uygun soketlere yerleştirin, ve ışığı açın.

Köprüyü Bağlayın.
Köprü adını taşıyan cihazı modeminizle eşleştirin ve internet erişimine açın.

Uygulamayı İndirin.
Mobil uygulamayı meethue.com/app konumundan indirin. Ampullerinizi bulun, isimlendirin. Artık bir Hue’ya sahipsiniz.

renklere hükmedin

Hue uygulamasıyla birlikte, odanızda bulunan ışığı istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz. Mükemmel renk tonlarını yakalamak için tasarlanmış beyaz ampulu sayesinde, telefonunuzdan seçtiğiniz bir resmi renk paleti olarak kullanabiliyorsunuz. Renk imlecini istediğiniz tonun üzerine getirin, ve ampulun aynı tonu yakaladığını görebilirsiniz. Oldukça kolay değil mi?
Artık odanızda güneşin doğuşunu yaşayabilirsiniz. Veya okyanusun huzurlu mavisini salonunuzda hayal edin. O an ne hissediyorsanız odanızı o renge o hisse dönüştürün. Favori renklerinizi kaydedebilir ve tekrar tekrar aynı atmosferleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca favorilerinizi paylaşıp, başkalarınında aynı atmosferi yaşatabilirsiniz.Philips Hue kullanılarak tasarlanmış bir salon ve 4 farklı ampul ile yapılmış çalışma masası. Sizce de harika görünmüyor mu?
dergi_form_nisan