Happily Ever Paper

Happily Ever Paper

Yazmaya kıyamayacağınız defterlerin ortak noktası: Happily Ever Paper İlk bakışta farkını ortaya koyan yüzlerce farklı defter. İnsan hangi birine öncelik vereceğini, nereden başlayacağını bilemiyor. Bir yerden sayfaları karıştırarak başlayan keşif, zaman geçtikçe yerini hayranlığa, beğeniye, hatta şaşkınlıkla karışık istemsiz çığlıklara bırakıyor. Her görenden yüksek not alan not defterleri, Happily Ever Paper’ın varoluş nedeni.

Happily Ever Paper, yaratıcılık, tasarım bilgisi ve üretim alanındaki uzmanlığın kağıda dökülmüş hali. Her görenden yüksek not alan not defterlerinin, tüm dünyada anlam yaratan bir ismi ve bir fikri var. Happily Ever Paper, defterlerin boşken bile fikirlerle dolu olabileceğinin kanıtı.

Happily Ever Paper’ın kuruluş felsefesine göre hiçbir defter, amaçsızca ve şans eseri bir araya gelmiş kağıtlar topluluğu değil. Burada her defter, üstünde uzun uzun düşünülen ve hakkında yazılar yazılan bir tasarım eşyası olarak ele alınıyor. Kağıt üstündeki parlak fikirler, usta işi üretim teknikleriyle bir araya geliyor ve bir defter, defter olmaktan fazlasını başarabiliyor.

Tasarım fikirleri bazen değişik formlardan, bazen farklı bir kullanımdan, bazen da materyalin kendisinden doğuyor. Tasarımcılara tanınan özgürlük alanı müthiş. Happily Ever Paper’da tek sınır, üretimden kaynaklanan fiziksel bariyerler. Ama yer yer bu bariyerler de yeni fikirleri besliyor.

Happily Ever Paper, markalar ve kurumlar için de defter ve ajandalar tasarlıyor. Her sene âdettendir diyerek üretilen ajandalar, burada önemli bir farkla, markaların karakterine uygun bir biçimde, bir tasarım ajansının bakış açısıyla ele alınıyor. Marka yöneticilerinden alınan brieflerin ardından kurumsal kimlik kurallarına dikkat ederek tasarlanan defterlerle her marka, vermek istediği mesaj ve yaratmak istediği anlama odaklı bir ajandaya sahip olabiliyor.

Bugüne kadar Happily Ever Paper’dan kurumsal defter ve ajanda hizmeti alan markaların arasında Porsche, Renault, Garanti Bankası, Garanti Emeklilik, Vakıf Emeklilik, Eroğlu Holding, Colin’s, Homend, Kadir Has Üniversitesi, T-Box, D-Marin, Pozitif, Intel, Kuşak Tekstil ve All Design yer alıyor.

Dünyanın en büyük kırtasiye ve ofis ürünleri fuarı Paperworld’e üç senedir katılan Happily Ever Paper, fuarın en prestijli bölümünde yer alıyor ve ülkemizi memnuniyetle temsil ediyor. Happily Ever Paper’ın yurt dışındaki ilk satış noktası olan MoMA’nın yanına 2013’te İngiltere’de Harrods, Paperchase ve Selfridges, Almanya’da Flinders Fine Paper, RSVP Berlin ve Otto Onkel; 2014’te Anthropologie, The Conran Shop, 2015’te ise; İtalya’da La Rinascente, Fransa’da Merci, Panama’da Nina Concept Store, Rusya’da Respublica eklendi. Bugünlerde yeni ülkelerden ve satış noktalarından gelen teklifleri değerlendiren Happily Ever Paper, dünyadaki tüm defter fanatiklerinin siparişlerini internet sitesinde kabul ediyor.

happilyeverpaper.com