Gubi

Danimarka’nın en iyi mobilya markalarından biri olan Gubi, ağırlıklı olarak döşeme alanında, farklı kullanımlar için, çok kaliteli, konforlu endüstriyel ürünleri 1967 yılından beri üretmeye devam ediyor. Zengin koleksiyonunda, hem evler için hem de ofisler için koltuklar, kanepeler ve aksesuarlar bulunmaktadır.

Hem iç hem de dış piyasaya ürün veren Gubi, yüksek performans ve standartlarda mükemmel bir hizmet sunarak müşterilerini korumaktadır. Tasarım üretim satış ve servis olarak ciddi bir kalite kontrol sistemi kuran marka, bu mükemmel sonuçları almaktadır.

Üretim tamamen Danimarka’da yapılmaktadır. Bütün üretim süreçleri, kesim, dikim, kaplama, ambalaj, kalite kontrol vs hepsi kalifiye personel tarafından yürütülmektedir. Tüm üretim süreçleri ve kullanılan malzemeler çevreye saygılı ve çevrenin korunması kriterlerini karşılamaktadır.

Her tasarım, arınmış bir konfor, çizgiler ve hacimler arasında tam bir denge içermektedir. Dünya’nın pek çok yerinde şubesi olan Gubi mobilya markası, müşterilerinin beğenisini kazanarak gururla ilerlemeye devam ediyor.