Gervasoni | Outdoora Farklı Bir Bakış

Gervasoni | Outdoora Farklı Bir Bakış

Gervasoni outdoor olarak adlandırdığımız dış yaşam alanlarına 3 farklı bakış açısı ile yaklaşıyor bu açıların hemen hemen tümünden sayısız versiyonla karşımıza çıkan mavi, beyaz ve gri renkler hakim.

Bu bakış açılarında mekanı üç ana tipte değerlendiriyorlar ; bireysel kullanımlar, bahçe ve teraslar, toplu kullanım alanlarının halka açık dış cepheleri. Hafiflik, güneşe dayanıklılık, rahatlık tasarımsal çeşitlilik markanın en çok önem verdiği konular. Kumaştan, seçilen seramiğe, mobilyaların boyutlarından rengine kadar her türlü tercih insanların birlikte geçirdikleri Açıkhava zamanlarını konforlu ve estetik bir hale getirmek hedefiyle yola çıkılarak oluşturulmuş.

Evlerin veya toplu yaşam alanlarının içi kadar dışındaki yaşamında önemli olduğu iddiasıyla yola çıkan marka gerek oturma gruplarında gerekse yemek gruplarında farklı zevk ve bütçelere uygun çeşitlilik yaratma vurgusunu önemi sürekli gündemde tutuyor. Koleksiyonlarında genel olarak klasik bir estetik anlayışını tercih eden marka renk seçiminde ise günümüz trendlerine uygun çeşitlemeler yaratarak outdoor yaşam trendlerinden de geri kalmadığını ispat etmiş oluyor. Turkuazlar ve yeşiller özellikle markalarının yeni gözdeleri demek yanlış olmaz. Rafine ve zamansız yaklaşımlarıyla bu sayede outdoor mobilyadaki çizgisini uzun yıllardır korumayı başaran marka istikrarlı adımlarla geleceğe yol aldığının da sinyallerini vermiş oluyor böylece piyasaya.