Fuga Mobilya

Fuga Mobilya

Fuga Mobilya, 1991 yılında kurulan Artek Mobilya’nın tescilli markasıdır. 24 yıldır yüksek kalitede mobilya mimarisi”ni yaratan Fuga Mobilya, sektörün öncü ve takip edilen firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

24 yıldır kendi fabrikasında hizmet veren Fuga Mobilya, 2013 yılında 10.000 m2 alan üzerine kurulu yeni fabrikasına taşınarak üretim hacmini 3 katına çıkartmıştır.

Akla düşen ilk noktayla beraber mükemmele ulaşmayı hedefleyen Fuga Mobilya, noktadan çizgiye ve sonunda mükemmel tasarıma ulaşırken zaman, yaşanmışlıklar, bilgi, renklerin ahengi ve geleceği keşfetme heyecanından güç alan bir markadır. Aldığı bu güçle ortaya çıkardığı, detaylarına aşk gizlenen bu tasarımları yaşam alanlarına hayat katmak ve mutluluğa ilham olmak için koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır.

Eğer gerçekten hissederseniz, günlük yaşamda kullandığımız her şeyin bir ruhu olduğunu görürsünüz. Hayat tarzınızı seçmek o kadar kolay ki. Kimseye aldırış etmeden koltuğunuzda oturabilir, ya da daha önce hiç uyumadığınız kadar güzel uyuyabilirsiniz. Tüm bunların ardından krallara layık bir sofrada oturabilirsiniz. Göreceksiniz, hayat aslında çok basit, tıpkı sanat gibi…

Fuga Mobilya yaşam alanlarına sanatsal bir değer kazandırmak isteyenleri, konfordan taviz vermeyen formlarda, düşleri süsleyen tasarımlarla karşılıyor.
Yeni yüzyıl ile birlikte bireyler daha kişisel, daha özgür ve beğenilerini daha fazla ön plana alan yaşam alanları kurgulamaya başladı. Bu gelişimi çağdaş tasarım ve üretim anlayışı ile yorumlayan markalardan biri olan Fuga; hemen her zevke seslenebilecek geniş bir koleksiyon ile tüketicisine ulaşıyor.

Klasik çizgilere modern bir yorum katan Chester modeli de markanın güçlü çalışmalarından. Yerden çok yükselmeyen ahşap ayakları ile mekana hakim bir duruş sergileyen ürün, klasik tarzın temel taşlarını da yapısında barındırıyor. İkonik bir tasarım olarak öne çıkan Chester, yüksek oturma rahatlığı ile de beğeni topluyor.

Modern dokunuşlarla mobilyalara hayat verirken, sunduğu estetik ve fonksiyonel çözümlerle yaşamaya değer anların mimarisi oluyor. Evinin çehresini güzelleştirmek isteyenlere, beklentilerin ötesinde seçenekler sunarak hayata renk katıyor.