Fuera Dentro çağdaş dış mekân mobilyaları

Fuera Dentro çağdaş dış mekân mobilyaları

Fuera Dentro çağdaş dış mekân mobilyalarını tasarlayan Hollandalı mobilya tasarım evidir. Markanın birbirinden güzel mobilyaları aynı zamanda iç mekânlar için de uygundur. “FueraDentro” İspanyolca’da “dışarısı içerisi” anlamına geliyor. Şirket tarafından üretilen bütün mobilya koleksiyonlarının ilham kaynağı buradan gelmektedir. 10 yılı aşkın süredir merkezi binaları Amsterdam’ın meşhur Prinsengracht kanalına yakın bir yerde bulunuyor. Fuera Dentro önde gelen tanınmış tasarımcıları ve yeni yetenekler tarafından destekleniyor. Onlardan üretim aşaması ve müşteriye teslimat sureci ile ilgili fikir ve yardım alıyorlar.

FueraDentro bahçe mobilyalarının, dünya çapında yetkili bayiler aracılığıyla; Avrupa’da, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avustralya’da satışı yapılmaktadır.

Tasarımcılar her bir mobilya koleksiyonunu ve özel parçaları, ergonomik rahatlığın yanı sıra zarifliği de ön planda tutarak tasarlıyor. FueraDentro tasarım sürecinde son model teknolojik aletleri kullanarak sizler için estetik ve işlevsel mobilyalar üretmekte. Özel malzemeler ile özveriyle yapılmış bu mobilyaların görünüşü hem çok şık hem de çok rahat.

Herhangi bir koleksiyonu oluştururken, FueraDentro çevresel etkilerden gelebilecek faktörleri de göz ününde bulunduruyor. Böylelikle mobilyaları dış mekânda uzun süre kullanabilme imkânını sunuyorlar. Mobilyalarda mümkün olduğunca doğal malzemeler ve geri dönüştürülebilir materyaller kullanılmaya çalışılmış. Sonuç olarak ortaya modern, konforlu ve lüks mobilyalardan oluşan koleksiyonlar çıkmış.

Bu koleksiyonlar sayesinde doğal çevrenin güzelliğini yansıtarak kendi dış mekânlarınızı oluşturabilirsiniz. FueraDentro mobilyaları dış mekânlarda kullanıldığı gibi aynı zamanda restoranlarda, otellerde ve ofislerde de sıkça kullanılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde lüks restoranlarda, büyük şık otellerde FueraDentro markasının modern ve konforlu mobilya tasarımlarını görebilirsiniz.