Formentera’da Gözalıcı Detaylar İle Mavi Panjurlu Bir Ev

Formentera’da Gözalıcı Detaylar İle Mavi Panjurlu Bir Ev

Eşsiz manzarası, farahlık hissi feren outdoor yaşama alanları ile bu ev gözden uzak keyifli vakit geçirmek için çok uygun bir yaşam alanı sunuyor. Akdeniz mimarisinin tipik özelliklerini taşıyan ev, bir evden çok daha fazlasını, bütün bir yaşam şeklini ifade ediyor.

Bu tarihi taş ev, sessizliğin hakim olduğu ıssız bir koya konumlanmış olmak gibi eşsiz bir avantaja da sahip. Formentera’nın ünlü pilajlarına olan mesafesi de çok fazla değil üstelik. Yani dinlendirici bir tatil, keyifli ve otantik bir mimari ve eğlence; her ne arıyorsanız hepsine sahip olabilirsiniz bu evdeyken.

Evin karakteristik mimarisiyle bütünleşen begonvilin sakinleştirici kokusu ve eşsiz görüntüsü, doğal ve country bir havanın hakim olduğu yaşam alanlarının verdiği huzur ile bürünleşmiş evde. Sonuç mu? Masalsı gerçeküstü bir atmosfer hakim eve. Günün her saatinde ferhlatıcı bir esintinin yayıldığı ev, güneşten ve onun verdiği aydınlıktan maksimum güç elde edilecek şekilde tasarlanmış. Evin taş duvarlarının içi her zaman serin ama bir o kadar da aydınlık.

Brüt beton ve doğal ahşap ve duvar kaplamalarının tercih edildiği evde, tekstilden aksesuara her objede bu doğal seçimlerin izini sürmek mümkün.

Gözünüzü kapatın, kendinizi orada hissedin ve içinizi saran huzuru hissedin.

Doğal renklerin cömert bir çeşitlilikle kullanıldığı yaşam alanaları davetkar bir konseptle rahatlık ve fonksiyonellik vaad ediyor.