fenton & fenton

dfot

fenton & fenton

Kim düşünürdü ki , tıklım tıklım bir Rajasthani otobüsünde, sırt çantaları ile Avrupadan Hindistana giden 100 yabancının Lucy Fenton’a ilham verecek? Sıradışı ve canlı dekorasyon tutkusu ile seyahat aşkını birleştirip fenton&fenton‘u yaratmasını sağlayacak?

Büyük iş adamları ile sürekli olarak seyahat etmenin verdiği büyük tecrübe ile, Lucy, bir tasarım vizyonu keşfetmişti.Bu vizyon onda eskinin tasarım kurallarının, kurumuş bir kökten yeniden yeşermesini sağlayan bir hareket başlatmasına sebep oldu. Böylece, fenton&fenton, Lucy’nin cesur ve maceracı bir ruhla, renk aşkını, ve nesnelerin kökeni ve  dönemini birleştiren tarzda cesur bir stil ortaya koymasını sağladı.

fenton&fenton müşterilerine, ev aksesuarları ve yaşam tarzı ürünlerinden oluşan eklektik koleksiyonu ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Koleksiyon tamamen yurt dışı ve renkli coğrafyalardan gelen antikalar, reprodüksiyonlar, geri dönüştürülmüş ahşap mobilya ürünleri ile bir arada kullanılan tekstil ürünleri, tasarımlar, moda ve mücevher ürünlerinden oluşuyor.

Sıradışı Evler, İddialı Konseptler İçin

High Street Store’a yapılacak bir online ziyaret ile, güzel farklı ve yaratıcı hazineleri 3 boyutlu olarak görebilirsiniz. Eviniz için seçeceğiniz tarzla ilgili olarak Lucy Fenton veya takımındaki başka biri ile görüşebilirsiniz. Mükemmel sonuca ulaşmak için her türlü hizmeti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.