PP Møbler Tasarım mobilyalar

PP Møbler yüksek kalitede hizmet anlayışından doğmuş bir marka. Tasarım mobilya işçiliğinde güçlü bir geleneği olan ve kökleri 1953 yılına dayanan bir hikayesi var. Bu kendi halinde Danimarkalı bir doğrama atölyesinin bugün dünya standartlarında bir referans marka haline dönüşmesinin altında yatan hikayeyi beraber öğrenelim.

Motivasyon, her zaman ahşap, sevgi, teknik ve yaratıcılıkla harmanlanmış işçilik kalitesi, harcanan çaba ve inanç olmuştur.

PP Möbler’de ustalar her zaman daha iyi bir yol aramaya, yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik edilir. Yenilikçi ve kapsamlı bir çalışma yürütülürken aynı zamanda üretim süreci ile ilgili asla malzemeye saygıyı kaybetmeden daha doğru bir yol aranır.

PP Möbler ahşabının büyük çoğunluğu Danimarka ve Almanya’nın güzel sürdürülebilir ormanlarından gelir. Organik bir bütün olarak ahşap ile çalışma sevinci, çevresel faktörleri, PP Møblers iş etiğinin doğal bir parçası yapar. PP Möbler tek amacı nesiller için günlük kullanım dayanabilir güzel ve fonksiyonel mobilya yaratmaktır.