dfot

Portekiz’de bulunan Boca Do Lobo’nun işlerine aşık tasarımcıları, oluşturdıkları el yapımı tasarımların ilham kaynağının tamamen “münhasırlık olgusu” olduğunu düşünüyorlar. Boca Do Lobo Tasarımcıları, her bir parçanın birleşimini adeta bir müzisyenin notaları birleştirip bir eser oluşturması gibi özenle ve sanatsal bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Artistik bilgileri, yılların getirdiği tecrübe ve birikim, adanmışlık duygusu ile birleştiğinde ortaya çıkan tasarımlar saf sanattan başka bir şey değil. Her bir ürün sizi, unuttuğunuz keyifli anılarınıza götürecek.

Hiçbir element ve detayın gözardı edilmediği ürünler, sanat ve tasarım arasında çok ince bir çizgide konumlanıyor.

Tasarım, Boca Do Lobo’nun varoluş nedeni. Her Boca Do Lobo ürünü, markanın tasarıma olan adanmışlığını simgelemekle beraber, eşsiz marka kişiliğini ve sofistike karakterini de sergiliyor.

Tasarımlarında şıklık ve inceliği, sonsuzluk kavramıyla işliyorlar. Boca Do Lobo ekibi, tasarlarımların en büyük ilham kaynağının, yaptıkları işe olan daimi tutkuları olduğunu belirtiiyor. Bu nedenle, her bir ürünün, diğerlerinden farklı, kendine özel bir karakteri bulunuyor.