Plus Kitchen

Prototype No1

Maslak No.1’de açılan “Prototype” ile yemek, kahve, kitap ve workshop’ların bir arada bulunduğu yeni bir deneyime hazır mısınız?

Coffee Shop, Pasta Pizza, Plus Kitchen, Atelier ve Book Store gibi farklı mekanlara kendi içinde ev sahipliği yapan Prototype, tam bir ilham yumağı kıvamında kendine has bir mekan. Bakır, emaye ve cam sunumlarıyla Coffee Shop hizmeti de veren Prototype, lezzetli kahvenizden bir yudum alıp kitapları karıştırırken burada bulunan tasarım ürünlerini de satın alabilme olanağı sunuyor. Aynı zamanda bir workshop atölyesi olarak da faaliyet gösteren Prototype’da haftada 1 – 2 gün herkese açık workshop’lar düzenleniyor,meraklılarına duyurulur! Kare,yuvarlak,dikdörtgen masaların,farklı renkteki iskemlelerin ,duvar yazılarının,borulardan meydana gelen bankların ve birbirinden leziz kokuların bir araya gelmesiyle birlikte koca bir gününüzü sıkılmadan geçirebileceğiniz ender yerlerden burası.

İsminden de anlaşılacağa üzere özel konsepti ile kendi alanında bir ilke imza atan Prototype şimdiden müdavimlerini oluşturmuş bile.

Meral Uyanık Koca