Paro

Paro Dünyası

Aralık ayı geldi çattı, herkesi yılbaşı alışverişi telaşı sardı. Eminiz, bir çok evde olduğu gibi sizin evlerinizde de hediye listesinin ilk sıralarını her zaman olduğu gibi çocuklar aldı. Çocuğu olmayanlar bile ailelerindeki küçüklere, arkadaşlarının çocuklarına yeni yılda ne gibi sürprizler yapabilirim diye geçirmeye başladı içinden. sayısından itibaren bu köşede, işi gücü “hayatı nasıl alırdınız?” sorusuna verdiğiniz cevaplara yoğunlaşmak olan Paro’nun, keyifli ve ayrıcalıklı dünyasının kapılarını, sizlerle birlikte aralayacağız.

Neden mi akla önce çocuklar geliyor? Neden bozuyoruz yılların “önce kadınlar ve çocuklar” acil eylem planını? Kutlanacak anlar, kutlamalar her yaş için değerli elbette. Ama kabul edelim özel ve güzel günler çocuklar için daha bir anlamlı ve heyecan verici. Noel Baba’ya inandığımız yıl başlarında ki saf heyecanlarımız; kırmızı bir pabucun veya küçücük harçlıkların telaşıyla uykusuz geçirdiğimiz bayram arifesi gecelerindeki tatlı heyecanlarımız bir daha geri gelmiyor. Bunların kıymetini bugün daha iyi anlıyoruz. Geçmişi geri getiremeyiz elbette o güzel duyguları yeniden yaşayamayız belki, o zaman mevcut durum üzerinden yeni bir eylem planı yapmalıyız .

Etrafımızdaki çocukların kutlamalarını renklendirmek, onları mutlu etmek, onlara sürprizler hazırlamak ve coşkularına ortak olmak, onların ileride özlemle hatırlayacakları yılbaşı anıları inşa etmek hedefiyle yola çıkmalıyız. Sadece anne baba olanlarımız değil; teyze, dayı, amca, hala, büyükanne, büyükbaba, eş dost etrafında çocuk olan herkesten bahsediyoruz. Hatta komşu çocukları, etrafımızda maddi veya manevi sebeplerden bu coşkuyu yaşatmakta eksik kalacağını hissettiğimiz çocukların hepsi listemizde yer almalı.

Hediye belirlerken kriter ne olmalı? Günlük ihtiyaçların kaygısıyla arka plana atılan kılık, kıyafet, aksesuar vs. hoşluklar , şehir içi de olsa kısa seyahatler, farklı mekanlarda yaşanılacak hoş anılar ve tabii ki eğlenceli kitap, sadece şımartmak için alınacak kırtasiye, oyuncak gibi çocukların en keyif aldığı ve çoğu zaman zorunlu ihtiyaçların gölgesinde kalan alışverişler. Yılbaşı coşkusuna kapılıp ağdalı anlattık diye gözünüz korkmasın. PARO KART, bizleri bu dönemde de yalnız bırakmıyor. Çocuklara ,bu bahsettiğimiz keyifleri yaşatabileceğiniz markalarla sizlere özel birbirinden özel avantajlar planlamışlar “Dikkat Çocuk Var” kulübünde.

Yukarıda gördüğünüz birbirinden cazip kampanyaların faydalanmanız için tek yapmanız gereken PARO KART üyesi olmak ve bu avantajlar dünyasının kapısından içeri girmek. İndirim ve avantajlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, ilgilendiğiniz kampanyanın yanındaki “bilgi” butonunu tıklamak.

Bir çocuğu sevindirmek dünyayı değiştirmeye yeter mi bilmiyoruz ama, o çocuğun dünyasında çok şeyi değiştireceğine garanti verebiliriz. Sevilmek, düşünülmek, değer verilmek, güzel anılar biriktirmek her çocuğun hakkı.

Şimdiden İyi Seneler!

 

HAYATI NASIL ALIRDINIZ?

Kasım sayısından itibaren bu köşede, işi gücü “hayatı nasıl alırdınız?” sorusuna verdiğiniz cevaplara yoğunlaşmak olan Paro’nun, keyifli ve ayrıcalıklı dünyasının kapılarını, sizlerle birlikte aralayacağız.

Paro, sadece alışverişlerinizde değil, hayatınızın her anında yanınızda olup heyecanınızı paylaşmaya talip olan, alışılagelmişin dışında bir ayrıcalıklar dünyası. Çünkü merkeze insanı koyan bir yaklaşıma sahip.

Bize duyarlı markalarla birlikte bizi dinlemesi, tanıması ve ihtiyaçlarımıza yönelik çözümler sunması da bu yüzden. Peki nasıl başarıyor tüm bunları, gelin birlikte göz atalım.

HAYATA DOKUNUN

Hayat hızla akıyor. Okulları bitiriyoruz, kariyerlerimize atılıyoruz, evleniyoruz, çocuk sahibi oluyoruz, kutlamak istediğimiz mutlu günlerimiz oluyor. Bazen de başkasının bizim adımıza hayatımızı kolaylaştırmasını tercih ettiğimiz zor anlarımız…Bireysel tercihlerimiz, toplumsal sorumluluklarımız da eklenince liste uzayıp gidiyor. Hal böyle olunca, yaşam denilen bu zorlu maratonda bizim ihtiyaçlarımızın, alışkanlıklarımızın farkında olan, buna özel çözüm ve önerilerle karşımıza çıkan Paro gibi bir dosta hangimiz ihtiyacımız olmadığını iddia edebiliriz? Hiçbirimiz!

Paro, sevdiğimiz ve bize değer veren markalarla birlikte, bizi özel ve değerli hissettiren bilgi ve çözümlere yer veriyor dünyasında. Bizi mutlu edecek önerilerle ve hizmetlerle yaşam yolculuğumuzun ihtiyaç duyduğumuz her evresinde yanımızda olmayı hedefliyor. Çok net ve çok akıllıca değil mi? Çünkü hepimizin yaşamı hem çok benzer, hem de bir o kadar kişiye özel evrelerden oluşuyor. Malum! Kendi bireysel hikayemizi yazarken hayatın çeşitli ortak evrelerinden geçiyoruz. Paro gibi, yaşamımızın ve alışkanlıklarımızın çok farkında olan bir kanaldan, doğru bir yönlendirme alabilmek hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor.

İYİ Kİ EVLENİYORUZ

Paro bizi anlayıp ihtiyaçlarımıza odaklanıyor ve bu nedenle sadece buna odaklanan markalarla birlikte yürüyor. Çeşitli programlar aracılığıyla, yaşamımızın birçok farklı evresinde bize eşlik edecek çözümler geliştiriyor. Bunu da kurdukları kulüpler sayesinde yapıyor. Örneğin evlenme aşamasında olanlar, anne babalar, önemli günlerde sevdiklerini sevindirmek isteyenler için farklı kulüpler kurmuşlar. Hatta yeni mezunlar için “Kariyer Başlasın” isimli bir kulüp de yoldaymış. Bakalım gençler için ne gibi fırsatlar sunacaklar?

DİKKAT ÇOCUK VAR

Yeri geldikçe biz de sizler için bu kulüpleri mercek altına alacağız ve faydalarını masaya yatıracağız. Şimdiden söyleyelim, sadece markalar yok bu kulüplerde, yaşamınızın bu adı geçen dönemlerinde neye ihtiyacınız varsa o var. Tavsiyeler, içerik ve makaleler, farklı bakış açıları, asistans hizmetleri vb. Bu her geçen gün daha da değerli hale gelen çok çağdaş ve ilerici bir bakış açısı. Laf aramızda bu yalnız olmadığımızı hissettiren bakış açısının hızla yayılması her birimizin lehine.

Siz ne dersiniz?

Paro Kart Dünyası | Hayatı Nasıl Alırdınız ?

Paro Kart Dünyası Hayatı Nasıl Alırdınız Kasım Sayısından itibaren bu köşede işi gücü  “Hayatı Nasıl Alırdınız ?” sorusuna verdiğiniz cevaplara yoğunlaşmak olan Paro’nun keyifli ve ayrıcalıklı dünyasının kapılarını sizlerle birlikte aralıyacağız. Paro Kart sadece alışverişinizde ...