malzemeler

MINIFORMS Mobilya Aksesuarları

MINIFORMS, Inveta’nın (Industria Veneta küçük tablolar) evrimi olarak ilk kez 1970’lerin başında  İtalya’da doğdu. Şirket 1962 de küçük tablolar ve mobilya aksesuarları üretimi yapmak amacı ile kurulmuştu.

1980’lerin sonunda, MINIFORMS üretimini genişleterek uluslararası pazara çıktı ve yaşam için yeni çözümler kataloğunu sandalyeler, masalar ve kitaplıklar üreterek büyütmeye başladı.

2009 yılında MINIFORMS kurucusu Luigi Bardini, şirketini  şimdilerde İtalyan tasarımının genç yeteneklerine yatırım yapan Bay Alessandro, ve Bay Matteo ve Bay Mario’ya sattı.

Şirkete ilham veren stil daha çok çevreye saygılı otantik malzemelerden oluşan evlerdi.

Formlar ve renkler, temel, temiz ve birincil çizgilerdir.

Malzemeler ,katı ahşaptan çelik saca , cama ve alüminyuma uzanan bir yelpazede çevreye uyumlu olarak kullanılmaktadır.

dfot

 

 

Mamagreen çevre dostu üst düzey dış mekan mobilya ürünleri tasarlamakta ve üretmektedir. Mamagreen, konforu, işlevselliği ve stili harmanlayarak kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. Tasarlamış olduğu bütün mobilyalar ev ve otellerde kullanım için uygundur.

Tasarım sürecinin arkasındaki fikir çağdaş ama bohem bir dokunuşla modaya uygun bir ülke yaratmaktır. Bu benzersiz tasarım en kaliteli doğal ve endüstriyel malzemeler ile birleşerek mobilyalar için zevkli bir yaşam süresi sağlar.

Mamagreen, günümüzde Allux, Avalon, Baia, Bogard, Eden, Gemmy, MG INDUSTRIAL, Mono, Mudu, Natun, Oko, Quilt, Sally, Sparta, Stripe, Yuyup, Zix, Zudu, Accessories ve Bistro olmak üzere 20 koleksiyon serisiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Aradığınız mobilyayı bulamıyor musunuz? O zaman Mamagreen Custom Design tam size göre. Yapım başlangıcından montajına kadar uzman bir ekiple işi yürüten Mamagreen müşterilerinin özel istek ve gereksinimleri doğrultusunda ürünlerini tekrar dizayn etmekte ve onlara istedikleri mobilyalara kavuşma imkanı sağlayabilmektedir.