Hoteller

Hotel Vincci Gala

Bu 4 yıldızlı oteli tanımlayacak en iyi kelimeler özgünlük ve konfor olmalı. Barselona’nın kalbinde yer alan, Plaza de Cataluña ve Las Ramblas’a çok yakın konumda bulunan ve Vincci Otel zincirinin bir parçası olan Vincci Gala, ana ticaret ve kültür merkezine çok yakın.

Projesi 1900’lerden kalma mimari stilin tekrar modellenmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Ana merdivenler, ana cephe ve hidrolik zemin karoları kültür mirası olarak muhafaza edilmiştir.

Sonuç olarak gelenek ve tasarımın mükemmel bir denge ile hayat bulduğu ve kentin Modernist özüne saygılı eşsiz bir yapı ortaya çıkmıştır.

Rahatlatıcı ve büyüleyici bir teras şehrin kalbinde yer alıyor dersek abartmış olmayız.

Vincci Gala otelinin konforlu ve modern 2 yataklı veya 1 çift kişilik yataklı,özel kasalı TV ve mini barlı ve büyüklüğü 20 ye kadar çıkabilen seçenekleri ile 78 odası bulunmaktadır.

JHD Dunant Hotel

Hiçbirşey yaratılmamıştır! Hiçbir şey yok edilemez. Sadece dönüşür!

Antoine-Laurent de Lavoisier’in objeleri kendilerini dönüştürürler. Fonksiyon ve yerlerini bizlerin hayal güçlerine göre uzayda dönüştürürler. JHD Dunant Otel’de 18.yy a ait kanepeler havada duvarlarda asılı dururlar.

Rustik sandalyeler ayaksız ve 1900 lü yılların başlarına ait komidin ve dresuarlar bambaşka bir şeye dönüşerek uzaya enerji verirler. Demirden bahçe masaları yerden fışkıran çiçeklerin yanındaki böceklerdir. Bu hareketler hayatımızın yeni rolü ve yeridir.

Küresel tasarım objelerinden bir kısmı toplanmış ve oturma yerlerinde sergilenmektedir.

“Odanızda bir Saariner veya Eames sandalyesi gördüğünüzde şaşırmayın.Tamamı orjinal olan bu parçalar bir eğitim gezisinin parçalarıdır. Bize göre misafirlerimizin üzerine atlaması gereken bir olaydır.

JHD Dunant Otel’i ziyaret eden herkesin bu zenginleşmeyi yaşayıp gitmelerini ümit ediyoruz.”

 

Ermando Preti – Tasarımcı

“JHD Dunant Otel’de, duyguları gerçek bir arama motoru mantığıyla kullanabilecek bir alan hayal ettim. Herkesin içinde değişik arama enstrümanları var ve herkesin kendi rotası var. Ben, kendi tasarladığım 3D, heykel, kavramsal grafik gibi görsel sanatları kullanan bir çeşit duygusal navigasyonu, aklı ve kalbi toplaması için yönlendirme fikrini çok sevdim.”

Hotel Chavanel

La Madeleine… Tarihi Paris yarımadasında, moda, lüks ve zarafet ile kuşatılmış kısa bir tatil hayali kuruyorsanız, çok doğru yerdesiniz. Konforun, lüksün ve tasarımın en güzel hallerini bulacağını bu butik otel size ayrıcalıklı bir Paris tecrübesi vaad ediyor.

Göz kamaştırıcı butik vitrinleri ve dükkanlar…

Bu şık, sağduyulu, zarif aile butik oteli, Fransız yaşam sanatının bir parçası. Kalabalık bir çevrede sakin ve rahatlatıcı bir sığınak burası adeta. Otelin sahibi ve aynı zamanda işletmecisi olan Sophie Charlet, burada geçirdiğiniz zamandan memnun kalmanız için tüm ekibi ile birlikte yoğun bir çaba sarf ediyor.

Kaliteli malzemelerin sofistike ve konforlu halleri. Sağduyulu ve kişiselleştirilmiş bir lüks. Gösterişli değil ama detayları dikkatlice ve iyi düşünülmüş.

Otantik Paris keşfine çıkarken sıcak, hoş, size özel ve çekici bir karşılama için ideal yerdesiniz. Şehrin merkezine yakın bir mesefede konumlanan otel, soğuk havalarda yapılacak keyifli şehir turları için çok uygun bir durak. %100 organik sağlıklı kahvaltısı, özel ürünlerin satıldığı hatıra mağazaları, kışın puslu havasında içinizi açacak sımsıcak atmosferi ile size keyifli bir konaklama tecrübesinin garantisi veriyoruz.

Anne Peyroux ve Emmanuèle Thisy, eski binaların restorasyonundaki isimlerini duyurmuş iki Paris’li mimar. Bu otelin projesinde de birlikte çalışmışlar ve tüm restorasyon ve iç mimari projelerini yürütmüşler.

Otelde 27 adet teknik donanımı ve iç dekorasyonlarıyla göze çarpan oda mevcut.Konfor ve tasarımda çıta oldukça yukarıda tutulmuş demek yanlış olmaz. Butik ve ayrıcalıklı bir şehir otelinde akla gelebilecek her türlü hizmet misafirlere sunulmuş.

Bold Hotels

BOLD sadece bir otel adı değil aynı zamanda bir açıklama ve bir misyondur. BOLD kendini cesur, vahşi, korkusuz ve her zaman açık ve cüretkar olarak tanımlıyor.

Bu da, cazip bir fiyatla bir otel sahnesi tasarlanırken hissedilen duyguların karşılığı olmuştur. Otel müşterilerine  “BOLD’u hissedin“ mesajı verilirken oluşturulan içeriktir. Ve şimdi herkes bu tasarıma kolayca internet üzerinden ulaşabilir.

Tasarımın Karşılığını Alabileceğiniz Bir Fiyat

Tasarımın karşılığını alabileceğiniz bir fiyat ile aynı zamanda değerli, stil sahibi ve farklı bir karaktere ulaşabileceksiniz. Sizce bu özelliklerde, Münih’teki kadar pahalı bir otelin şehirde olması mümkün değil mi?

Her bir oda, en küçük detaya kadar meşe parkesinden lavabosuna kadar tarz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlandı.

Gezginler için rahat yataklar, internet meraklıları için ücretsiz wi-fi, sinema meraklılarına düz ekran TV ve estetik fikirleri sevenlere nefes aldıracak, bagajlara ve fazlasına yer verebilen derli toplu bir oda.

Çalışmak için de, rahatlamak için de mükemmel bir yer. İhtiyacınız olan her şey için sadece sormanız yeterli.