dfot

Mis Kokulu Ritüeller

Yüzyıllardır süre gelen hamam kültürünün bir parçası olan (öznesi olan) banyolar günümüzde temizliğin(arınmanın) yanı sıra meditatif etkisi nedeniyle dinlenme alanı olarak da kabul ediliyor. Bu mekanlar için yaratılan tasarımlar ise bu hoş ritüelin en güzel enstrümanları…

Riverdale Hollanda markası olan Riverdale genç ve dinamik çizgisiyle dikkat çekiyor. Banyo ürünlerini Days. Collection adıyla sunan Riverdale bu koleksiyonda havlu, sabun, oda parfümünün yanı sıra  duş jeli, vücut losyonu gibi kişisel bakım ürünlerine de yer veriyor. Ayrıca mobilya ve dekoratif aksesuar tasarımı yapan firma mutfak mobilyası ve sofra aksesuarlarını da ürün gamında sergiliyor.

Kas Ev malzemeleri üzerine yoğunlaşan Kas, yönetim anlayışı ve tasarımcılarının genç görünümünü yansıtıyor. Lider tasarım trendleri çağdaş yaşam ürünleri yelpazelerinde somutlaşıyor. Kas koleksiyonu yatak odası tekstili, yastık, atkı, nevresim, oda parfümleri, havlu, bornoz ve tematik aksesuarları içeriyor.

L’Atelier Catherine Masson Kokulu dekoratif ev eşyaları üreticisi Catherine Masson Atölyesi, kokulu objeleri ince bir zevkle hoş objelerle buluşturduğu ürün yelpazesi, beklentileri çok yüksek haute-couture camiasınca takdir ediliyor.

Aquamass Otel, spa ve wellness sektörüne hizmet veren Aquamass yaratıcı ve fonksiyonel tasarımlarıyla beğeni topluyor. Klasik, minimalist, retro, pop gibi farklı stillerde küvet, lavabo tasarımları sunan marka mozaikten deriye pek çok malzemeye estetik dokunuşlarla hayat veriyor.