Yeşil ve Büyüyen Bir Topluluk

Urban Jungle Bloggers’ın aylık serisi 2 blogger tarafından hazırlanıyor: Igor & Judith. Her ay Igor & Judith ve diğer bloggerlar yaratıcı fikirlerini ve tasarımlarını, bitkilerle ilgili “kendin yap projeleri”ni, ipuçlarını Urban Jungle blogunda paylaşıyor.

Urban Jungle Blogger evinizde, diğer iç mekanlarda ve halka açık alanlarda bitkilerle yaşamak hakkındadır. Amaçları şehir hayatındaki yeşil alanlardaki ve evlerdeki bitkilerin yararlarını ve onların güzelliğini vurgulamak.

Urban Jungle Bloggers topluluğu için bitkilerle yaşamak, sadece dekorasyon ve tasarımla ilgili bir şey değildir. Ev bitkilerinin kendi yaşam alanlarımızda bize birçok yararlı etkileri vardır; yaşamı daha iyi, daha sağlıklı ve güzel hale getirirler.

Bu topluluğun misyonu Urban Jungle Bloggers’da onlarla aynı fikirde olan diğer bloggerlarla birlikte, bitkilere olan bu sevgiyi paylaşmaktır. Topluluk aynı zamanda; internet ve internetin ötesinde sağlam bir şekilde büyüyen yeşil bir topluluktur.

Urban Jungle Bloggers’ın yeşil ailesi, kendi ev bitkileri ile yaşayışını ve yaşamı daha yeşil hale getirmek için gerekli olan tavsiyeleri bizlere sunuyorlar. Her ay yeşil iç mekanlar ve yeşil yaşamlarla ilgili kişisel görüşler, ilgili bloggerlarla ve Igor & Judith tarafından seçilmiş konular paylaşılıyor. Urban Jungle Bloggers topluluğu evlerimize ve kendi bloglarına daha çok yeşili getirmeyi amaçlamaktadır.

Nihal Müjde Yeşilova