Stellar Works

Stellar Works, konfor, samimiyet ve arınma duygusu sunan, işçilik ve stil geleneklerinden esinlenerek yeni koleksiyonlar oluşturmak için güçlü bir bağlılık ile çalışan çağdaş tasarım markasıdır. Stellar Works, verimli bir üretim hattı ve sıkı bir  iş kalitesi için Fransa, Çin ve Japonya’dan teknisyenler ve yerel ustalardan oluşan son derece profesyonel bir ekibe sahiptir. Mobilya yapmak adeta onların sanatı. Ormancılık, döşeme ve dericilik kombinasyonları en yüksek kaliteyi garanti ediyor.

TASARIM FELSEFESİ

Felsefelerinin merkezinde önde gelen uluslararası tasarımcılar tarafından yaratılan çağdaş tasarım objeleri bulunuyor. Stellar Works’un mobilya ve tasarım koleksiyonları, tasarım ve anlatım olarak benzersizdir. Her obje rahatlık ve sıcaklık, zerafet ve samimiyet duygusu vermek için tasarlanmıştır. Onlar yin ve yang’ın tezatlığının tasarımlarında mükemmel bir uyum ve denge oluşturduğunu düşünüyorlar. Stellar Works, Japonya, Çin, Fransa, İtalya ve Danimarka gibi dünya çapında ülkelerden gelen insanları temsil eder.

Tasarımcıları farklı beceri ve geçmişlere sahip, ama onlar kültürler arası vizyonu paylaşan ve doğal malzemeler ve geleneksel işçilik kalitesini yeniden keşfetmeye hazırlar.

VİZYON

Stellar Works çapraz-kültürel yaklaşım ile gerçek bir küresel tasarım markası olmayı hedefliyor. Tasarımlarını ise geçmiş ve gelecek arasında ilham veren bir köprü olarak nitelendiriyorlar.

Stellar Works eşsiz tasarımları ile tasarımcıların ve mimarların tercih odağı olan üstün bir marka olmayı amaçlıyor.