Cane-line

Cane Line 25 yıldır var olan Danimarkalı bir tasarım şirketidir. Şirket el dokumasında ve su geçirmez malzemelerde uzmanlaşmıştır. Dünyanın her yerinde kendi misyonlarını koruyorlar; hayatı kolaylaştırmak, gevşemek ve rahatlamak için tercih ettiğimiz yerlere değer katmak…

Dünya çapında 90 ülkede Cane-Line markasının koleksiyonlarını bulabilirsiniz. Cane-Line markasının temelinde “hayatı konforlu hale getirmek” yatıyor. Kaliteli ve konforlu mobilyaları, çevreye duyarlı kalarak ve rahatlığa odaklanarak tasarlıyorlar. Evdeki rahatlığınızı bahçede de yaşamak isterseniz aradığınız parçaları bu koleksiyonlarda bulacaksınız. Üstelik renk ve boyut alternatifleriyle.

2015 koleksiyonlarında her şey karıştırılıp bir araya geliyor çünkü dünyamızda sonsuz imkânlar bulunmakta olduğunu savunuyorlar. Seçtiğiniz herhangi bir sandalye, bütün masaların altında uyumlu duracaktır. Hangi şezlongu seçerseniz seçin, tercih ettiğiniz kanepenin yanında şık duracaktır.Aynı zamanda birçok aksesuarla da uyumlu olacağından emin olabilirsiniz.

Cane-line 25 yılı aşkın süredir şahsi ve ortak kullanımlı alanlar için lüks tasarım açık bahçe ve veranda mobilya satışı yapmaktadır. Özel açık bahçe ve veranda mobilya programı örgü ve TEX koleksiyon olarak ayrılmıştır. Cane-line örgü koleksiyonu, el yapımı kaliteli bahçe mobilyaları bahçe veya veranda için mükemmel olan minimum bakım gerektiren bir koleksiyondur.

Cane-line insanlar dış oturma alanlarını kişiselleştirmek ve yaşayan bir atmosfere dönüştürmeyi sevdikleri için  sürekli gelişen aksesuar trendlerinin de etkisiyle yelpazesini genişletmiştir. Küçük tablolar, minder, kilim ve dış aydınlatmalar gibi tasarım mobilya gruplarına son dokunuşu katmak için gerekli tüm ayrıntılar vardır.