aylık dekorasyon dergisi

Temmuz Sayımız Dopdolu Yazlık İçeriği İle Sizlerle!

 

bh1

 

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN…

 

İster havuz başında veya güzel bir sahilde yazın keyfini çıkarıyor, ister evinizde veya iş yerinizde yaz planlarınızı yapıyor olun, Temmuz sayımızı okumayı ihmal etmeyin. Bu ay da her zaman olduğu gibi BAST HOME dekorasyondan, mimariye, modern yaşam alışkanlıklarımızdan, şehir dokusuna kadar birçok farklı konudaki zengin içeriği ile sizlerle.

 

Eviniz veya yazlığınız için ihtiyaç duyduğunuz dekorasyon önerileri, seyahat rotanız, güncel yazlık mekanlar ve daha çok fazlası Temmuz sayımızda.

 

Temmuz Sayımızdan Başlıklar:

– Dünyadan ve Türkiye’den birbirinden estetik yazlık mekanlar,

– En trendi markalar,

– Günümüzün en güncel konularından biri olan Enerji Yöneti Kavramı

– Sevdiğiniz markaların Yaz E Katalogları,

– Yepyeni Astroloji ve dekorasyon konulu köşemiz,

– Tropikal evler ve daha birçok güncel temayla ve zengin içeriğiyle sizleri bekliyor

E – Dergi Bast Home’un Haziran Sayısı Çıktı!

 

Bast Home Haziran 2014

 

Dergiyi Okumak İçin Lütfen Tıklayın

Merhabalar,

 

Haziran sayımızla birlikte, Türkiye’nin sektöründeki ilk ve tek e dergisi Bast Home olarak 1. yaşımızı kutluyoruz. Bir yıldır bize inanan, destek veren sektörümüzdeki tüm vizyoner iş ortaklarımızla, innovatif ve yeni kuşak bir medya olma misyonuyla

çıktığımız uzun yolculukta bizi yalnız bırakmayan aylık ortalama 50.000 kişilik okuyucu kitlemizle,sosyal medyada bizi destekleyen tüm takipçilerimizle, kocaman bir aile olduk bu kısa sürede. Değişen ve gelişen içerik pazarlamasında gedldiğimiz noktada ve bundan sonra atacağımız adımlarda bizi yalnız bırakmadığınız için çok şanslı hissediyoruz kendimizi. Bundan aldığımız güçle yakın zamanda çok daha fazla kişiyle bu keyifli serüveni geliştirerek paylaşmaya devam edeceğimizin de sinyallerini vermiş olalım buradan.

 

Tüm Yayın Kurulu Adına

 

Bizi bugüne kadar yanımızda olan ve bundan sonra da bizi yalnız bırakmayacaklarını bildiğimiz  herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz,

 

Haziran Gündeminden Kısa Kısa,

 

– Babalar günü dosyamız ve hediye seçeneklerimiz,

– 2014 Yazı Nasıl Geçecek Diye Merak Edenler İçin Sorduk,

– Yeni Vazgeçilmezimiz Bisiklet Tutukusu ve Sektördeki Belli Markalardan Öneriler,

– Permakültür Kavramı ve İlginizi Çekecek Faydaları,

– Tarihi ve Doğal Güzellikleri ile İstanbul’un Yanı Başında Bir Cennet: Büyük Adada,

dergi_form_nisan

 

Menu bir Danimarka markası. Tasarımlarının fark edilir olmasına dikkat ediyorlar. Özellikle son 15 yıldır dünyamızın olağanüstü düzeyde değiştiğini, markaların, işletmelerin ve tüketicilerin ekonomik krizden bu yana kendilerini bu yeni, bireysel değerlendirmeye açık, yeniden tanımlanan sisteme uyulmamaya çalıştıklarına değiniyorlar genel olarak koleksiyonlarında.

Tüm bu derin tasarım felsefesinin yanı sıra Menu’nun ürünlerinde aradığı diğer önemli kriter de tabi ki yaratıcılık. Krize rağmen bu güçlü markayı yarattıkları için farklı adımlar atmaya da cesaretleri var. İlk yola çıktıkları günden bu güne kadar Menu’da çok fazla keskin değişiklik yapmışlar ve daha da önlerinde uzun bir yol olduğunu söylüyorlar. Yaptıkları işin tüm alanlarında, ofislerinde, tasarımlarında, malzeme ve üretim metodlarında her zaman değişiklik yaratıyorlar.

Kreatif Direktörleri Bjarne Hansen yeni ürünler yaratarak tüketicileri şaşırtmayı sevdiklerini dile getiriyor. Sadece estetik açıdan memnun edici değil, aynı zamanda günlük hayattaki rutinleri tasarımın iyileştirmesi ve geliştirmesi gerekiyor. Tasarım ekipleri tüm dünyada gelişen ülkelerde işbirlikleri oluşturmaya çalışıyor. Böylece fikir paylaşımlarından doğarak yeni üretimlerin adımını atmış oluyorlar.

Yerel fabrikalar veya küçük ortaklarla, iyi ve yüksek kalitede ürünleri, kendi ekonomilerine göre tüketiciye ulaştırmayı hedefliyorlar. Son bir yılda özellikle akıllı çözümlere ve fonksiyonelliğe odaklanmışlar.

Menu’ye özgü İskandınav sadeliğini ve tasarımların zamansız estetiğini de koruyarak ilerliyorlar. Bir farklılık yaratmak için gereken güçlü duygular sayesinde de var olan başarılarını pekiştirmeye devam ediyorlar. Menu tasarımlarını yan sayfadaki fotoğraf galerisinden görebilirsiniz.
dergi_form_nisan