Fendi Casa

Fendi Casa, dünyanın önemli bölgelerinde, özel  konut projeleri ve özel iç mekan tasarımları için, müşterilerine yıllardır hizmet veriyor. Rezidanslardan, lüks yatlara ve jetlere birçok exclusive projede Fendi Casa eşsiz yaşam deneyimi sunmaya devam ediyor. Çevre koşuıllarının yanı sıra müşterinin isteğine özen gösteren, Fendi Casa özveri ile bir proje için en yüksek şartnamede çalışıyor. Tasarımlarındaki ayrıcalıkla ayrıntılardaki özenle ve premium malzemelerle lüks hissini artırıyor. Fendi Casa 1989’dan bu yana mobilyalarını ve prestijli tasarım ürünlerini dünyadaki özel projelere taşıyor. Fendi Casa, geleneklerin asla nostaljik olmadığı ve yeniliğin sürekli göz önünde bulundurulduğu bir yaşam tarzı olarak projelerine devam ediyor.

Fendi Casa Klasik Koleksiyonu seçkinliği ve cazibeyi başka bir boyuta taşıyor. Selleria dikiş ve nakış işçiliğiyle süslenmiş deri kanepeler, mükemmellik, konfor ve gelenekselliği vurguluyor.

işçiliğindeki özenle ve yüksek kalitedeki, materyal seçimiyle piyasada kendine saygın bir yer edinmiş olan Fendi Casa, belirli bir tüketici kitlesi üzerinde de yüzde yüz sadakat  sağlamıştır.

Mobilya, aydınlatma ürünleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonun tamamı en kaliteli malzemelerden tasarlanıp, 90% İtalyan el işçiliğiyle üretiliyor.