Danimarka Kontrastların Ülkesi

Bu ev farklı dönemlerden objeler ve mobilyaların kullanıldığı yaratıcı bir Danimarkalı evi. Dikkatle seçilmiş bir renk skalası mevcut. Siyah, gri, kahverengi ve beyaz ağırlıklı tonlara, pembe ve kırmızı ufak dokunuşlar eşlik ediyor.

60’lardan tik sandalyeler, kadife döşemeli rokoko tarzı bir sandalye, akrilik ve altın rengine boyanmış 1900’lerden meşe bir sandalye bir arada mükemmel bir karışım oluşturuyor.

Farklı stillerin estetik birleşimi ile gerçekten ilginç İskandinav bir ev ortaya çıkmış. Siyah beyaz ikilisi neredeyse evin tüm odalarında kendini gösteriyor.

Eski ve yeni beraberliği evin geneline damgasını vuruyor. Modern ve klasik birçok sanat eseri duvarları süslüyor.  Detaylarda altın tonlar görülürken tekstilde genelde koyu renkler kullanılmış. Yatak odası duvarlarında büyük boylarda aynalar yine farklı dönemlerden çerçeveler ile yer almış. Büyük ebatlı mobilyalar salondaki çalışma masası ve kütüphane haricinde beyaz seçilmiş. Mutfak siyah beyaz ağırlıklı ve daha çok modern  çizgiye sahip malzemelerden oluşuyor.