dfot

 

Akdeniz’in Saklı Cenneti Göcek’te konumlanan D-Resort Göcek; büyüleyici dağ manzarası ile etkileyici bir fona sahip ve günümüzde yat cenneti olarak bilinen balıkçı köyünde yer alan bir kaçış noktası olup;  yenilenmek, huzurla dolu bir çevrede iş toplantıları organize etmek ya da birbirinden güzel ve sakin koylarında tekneyle seyir ve yelken keyfi yaşamak için ideal bir destinasyondur.

D-Resort Göcek, açık havuzu, deniz kıyısında yer alan restoran ve barı ve yenilen yüzü ile D-SPA, çevresindeki zengin aktivite alternatiflerine ek olarak Göcek’in tek özel plajına ücretsiz giriş hakkı sunmaktadır.

Konumu ve modern yapısı ile lüks bir seçenek olan D-Resort Göcek; Göcek köyünün, yemyeşil bahçelerini ve çevredeki dağların görkemini gözler önüne seren 57 konforlu odaya sahiptir. Klasik Çatı, Standart, Superior ve Deluxe olmak üzere 4 tip oda kategorisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Odalarımızda sigara içilmemekte ve engelli misafirlerimiz için özel oda bulunmamaktadır.

Büyüleyici D-SPA; deluxe spa bakımları ve tamamlayıcı entegre birimleri ile bütünsel bir yaklaşım sunmaktadır. İhtişam ve görkemli üç birimden oluşan, toplam 1483m2 alan üzerine kurulu D SPA, nefesinizi kesecek. D-SPA özel mimarisi ile görülmeye değer eşsiz ve mahrem bir yerdir. 2 adet fonksiyonel bakim odasi, jakuzi opsiyonlu 2 adet çift kişilik bakım odasi, vitality havuzu, 2 adet özel abachi ahşap saunasi, 1 buhar odası ve technogym donanımlı fitness alanı sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden sadece bir kaç tanesidir. 12 ve 16 yaş arasındaki çocuklar için sunulan bakım önerileri, yalnızca misafirlerin ebeveynlerinin eşlik etmesi şartıyla geçerlidir. Soyunma odaları, ısıtılmış alanlar ve diğer spa alanlarının kullanımı 16 yaş ile sınırlıdır. Spa ve Fitness Center haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacaktır.