ELEGAN VE AYDINLIK BİR YENİYIL EVİ

Yeni yılı aydınlık ve romantik geçirmeyi seçen bu İspanyol ailenin yarattığı sıcak atmosfer bizi yılbaşı havasına hemen soktu. Siz ne düşünüyorsunuz?

İspanya’da iki çocuklu bir ailenin  geniş pencerelerle; yüksek tavanlarla çevrili elegan ama bir o kadar da romantik ve sıcak evine konuk olduk bu sayımızda. Evin geneline hakim olan bejin tonları; altın rendi yılbaşı dekorasyonuyla harmanlanınca ortaya sımsıcak, apaydınlık bir yılbaşı tarzı çıkmış. Baktıkça içimiz ısındı. Çocuklu evler için çok doğru bir tarz olduğunu düşündüğümüz seçimlerini umarız sizler de bizim kadar seversiniz.

 

Bu evde yeni yıl hazırlıkları Kasım ayının sonunda başlıyor. Aile bireyleri bu ışıltılı; bol ikramlı, hediyeli kutlamaların aile olduklarına şükretmek için çok doğru bir fırsat olduğunu düşünüyor.

 

Evin geneline yılbaşı romantizmi ve şıklığı hakim olurken; çocuklara ait olan mekanlarda da onları mutlu etmek için her türlü detaydan faydalanılıyor. Bu evdeki kutlama ortamının da gerçek tılsımı burada, bize soracak olursanız.