Eilersen

Eilersen

Arabalarına mükemmel tekerlekleri üretebilmek için, tahtayı buhar gücü ile bükerek bu tekniği Danimarka’da kullanan ilk kişi oldu. Ürettiği sağlam arabalar o kadar sağlamdılar ki yol dışında engebeli arazilerde bile sorunsuz gidebiliyorlardı. Eilersen artık at arabalarına, otomobil ve otobüslere el yapımı karoserler üretmeye başladı. Bu sektörde kalite dış görünümden veya dükkanda ilk görüşte anlaşılacak ve test edilecek bir şey değildi. Kalite yıllar süren kullanım sonucunda ortaya çıkan bir kavramdı. Eilersen, kaliteli malzemeleri, eşsiz işçiliği ile birleştirerek markaya gurur duyulacak bir geleneği miras bırakıyordu.Temiz çizgiler, zarafet, ikna edici stil – modeller anlık duygular, ifadeler ve kişiliklerle değişir, ama bu marka ürettiği her üründe

Eilersen dokunuşunu, Eilersen geleneğini sürdürüyor. CF Møller, Morten Voss ve Jens Juul Eilersen gibi tasarımcıların Eilersen için tasarladıkları ürün geniş yelpazesini keşfedebilirsiniz.

My Eilersen Bir kanepe sadece bir kanepe olmakla kalmıyor, aynı zamanda bireysel stil ve kişisel zevkinizin bir yansıması oluyor. Evinize alacağınız bir mobilya ortamdaki en büyük, en görünür ve belirgin yerinde, sizin istediğiniz rengi, kumaşı ve boyutu yansıtmalıdır. Bu yüzden My Eilersen en doğru yolun, kendi yolunuz olduğunu size söyler. Eğer ne istediğiniz konusunda emin değilseniz, tarzınızı belirlemek için size yardımcı oluyorlar.