Editörden | Dışarıda Hayat Var!

Editörden / Dışarıda Hayat Var!

Bence Temmuz ayı, yılın en neşeli ve dengeli ayıdır. Haziran biraz acemi, Ağustos biraz yorgun ve doygun gelir bana hep. Oysa Temmuz bilgedir ama gençtir, sadedir ama çoktur. Ne erkendir ne geçtir. Kısacası Temmuzda hayat sizin algılarınızı da bu şekilde yönetir.

 

Kendine güvenir Temmuz, aynı zamanda emindir ikliminden. Şehirde olsan şehir güzeldir, alıp başını gitsen sahil güzeldir, orman güzeldir, dağ güzeldir, dışarıda hayat güzeldir özetle.

 

Biz de, bu yüzden, Temmuz sayımızda “Dışarıda hayat var” diyoruz. Şehirde kalanlar için, şehrin tam kalbinden Tophane’den semt dosyası hazırlıyoruz. Yazlık bölgelere kaçanlar ya da şehirde de kalsa, dışarıda bir hayatı tercih edenler için tatmin edici seçenekler sunmaya çalışıyoruz.

 

Bu yıl vitrinlerde ve kataloglarda sıklıkla göreceğiniz marka ve ürünleri ayağınıza getiriyoruz.  Dünyanın dört bir yanından ve elbette ülkemizden keyifli tatil seçenekleri sunuyoruz. Telefonunuzun, tabletinizin, bilgisayarınızın yanınızda olduğu her an elinizin altında olabilme avantajımızı da kullanarak, yaz boyunca keyifli anlarınıza eşlik etmeyi hedefliyoruz.

 

Bizi izlemeye devam edin, pişman olmayacaksınız…