Bast Home’a Takılanlar | DRONE KARAKÖY

DRONE KARAKÖY

Eğlence sektörünün ünlü ismi, Sess Bar’ın patronu Nedim Binler’den yeni bir mekan geldi. Binler, bu kez Karaköy’de bir mekan açıyor. İsmini ‘çalışkan erkek arılar’dan alan Drone adlı mekan geçtiğimiz ay açıldı.

Mimar Abdullah Burnaz’ın iyi bir iş çıkardığı, çarşambadan cumartesiye 22.00-04.00 arasında hizmet verecek Drone’un müzik direktörlüğünü Can Parlak yapacak.

 

Bugüne kadar İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar ve getirdiği yeniliklerletrendlerin belirleyicisi olan Nedim Binler, başarılı ve güçlü ekibi ileyepyeni bir mekana imza attı.

İsmini “Çalışkan erkek arı”lardan alan DRONE Karaköy, DJ Can Parlak müzik direktörlüğünde, 80’ler 90’lar ve 2000’lerin en sevilen yabancı şarkılardan oluşan repertuarıyla çarşambadan cumartesiye haftanın 4 günü saat 22.00 ile 04.00 saatleri arasında konuklarını ağırlıyor.

DRONE, son yıllarda İstanbul gece hayatının en gözdesemti olan Karaköy’de, konsepti, mimarisi, konumu, hizmeti ve başarılı ekibi ile fark yaratacak. Mekanın mimarisi, huzurlu ve estetik mekanlar yaratmasıyla tanınan ünlü mimar Abdullah Burnaz tarafından tasarlandı.

DRONEKaraköy, pazar, pazartesi, salı günleri de özel davetlere ev sahipliği yapıyor.

 

Bugüne kadar İstanbul gece hayatına birçok mekan kazandıran Nedim Binler, ismini ‘çalışkan erkek arılardan’ alan Drone‘yi, Karaköy‘de açtı. Aralarında Gaya-Alpay Başaran, Lal Denizli ile erkek arkadaşı Bilal Dilek ve Mehmet Mutlu gibi iş ve cemiyet hayatınından birçok davetlinin katıldığı açılışta misafirler DJ Can Hatipoğlu’nun performansı eşliğinde eğlendiler.