Cuma Cafe

dfot

Binamız 100 yılı aşmış yaşıyla tarihi bir yapı. Elimizden geldiğince karakterini yaşatarak dekore ettik. Mimarlarımız Gonca ve Yavuz yolu açtılar, komşumuz ‘18’in yaratıcı İç Mimarı Selçuk bizi giydirdi. Evden uzak bir ev, keyifle zamanın geçtiği bir yer çıktı ortaya. Birbirine geçişli 4 odamız var, 30 kişi alıyor. Ama hava güzel olunca kim içeride olmak ister? Bahçe avlumuzda saydık 15 kişi oturabiliyor. Rahat ettik, rahat ettirebildik.

Cuma’da günlük değişen mönümüzle yöresel ve sezonluk tatlar sunuyoruz. Beyaz ve kırmızı et meraklıları kadar vejetaryen ve veganlara da bir o kadar yakınız. Kahvaltımız zengin, öğle yemeklerimiz keyifli. Ev yapımı taze içecekler ve tatlılar kendini şımartmak isteyenlere. Anlayacağınız çeşitliyiz, tazeyiz ve değişkeniz! Lezzete gelin siz karar verin.

Her gün 09:00-20:00 arası açığız ama şimdilik pazarları kapatıyoruz. Aile ve arkadaşlara da zaman ayırmak gerek. Kim bilir belki bir gün açarız. Akşamları davet vermek, özel bir günü kutlamak isteyenlere özel açıyoruz.