Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice

Poste de Flacq’taki bu tropik kaçamağınız, Hint Okyanusu manzaralı ve klimalı lüks süit ve villalar ile hizmet vermektedir. Tesis saklı plajlara ve su üzerindeki Le Barachois restorana ev sahipliği yapmaktadır. Spa ve fitness merkezi de mevcuttur.

Maurice’nin konaklama birimleri klimalı olup su manzaralı mobilyalı bir terasa ve uydu TV içeren bir oturma odasına sahiptir. Birimlerde tam donanımlı ve tezgâhlı özel banyo mevcuttur. Bazı süitler suyun üzerindedir.

Constance Le Prince Maurice’deki 2 restoranda ızgaralar, taze deniz ürünleri ve Mauritius lezzetleri servis edilir. Laguna Bar’da içeceklerin ve çeşitli kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz. Her iki mekân da Hint Okyanusu ve yüzme havuzu manzaralıdır.

Konuklar özel plajda rüzgâr sörfü ve şnorkelli yüzme olanaklarından yararlanabilir. Tur masası cam zeminli bir teknede ücretsiz geziler, doğa yürüyüşü veya adanın üzerinde güzel manzaralı bir helikopter turu düzenleyebilir. Arabayla sadece 5 dakikalık mesafedeki 18 delikli ve denize nazır golf sahasına ücretsiz ulaşım servisi de sağlanmaktadır.

Sir Seewoosagur Ramgoolam Uluslararası Havalimanı ve Louis Limanı arabayla 1 saatlik mesafededir. Günün 24 saati açık resepsiyon masasında araba kiralamanız mümkündür. Otopark ücretsizdir.