Cath Kidston | Modern Vintage

Cath Kidston Modern Vintage

“İlk Cath Kidston mağazasını açtığımızda, büyük bir risk aldığımızı söyleyebilirm, çünkü o dönemde ya antika ya da modern ürünler satan mağazalar vardı. Sanırım modern vintage akımını tam anlamıyla biz başlattık.” Cath Kidston, markanın kurucusu.

İngiltere kırsalında yetişen, ve vintage desenlere hayranlığıyla tanınan Cath Kidston, ilk mağazasını Batı Londra’da 1993 yılında açtı. 21 yıl sonra, geleneksel İngiliz tarzına, modern ve renkli baskılarını kombine eden Cath Kidston ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanacağınız pratik, taze ve esprili ürünler, hayatınızı kolaylaştırıyor. CATHKIDSTON.COM ve 14 farklı ülkede 180 mağazasıyla, Cath Kidston, yetişkinlere ve çocuklar için çantalar, aksesuarlar ve ev eşyaları üretmeye devam ediyor. Modern Vintage’ın evine hoşgeldiniz. Birbirinden iç açıcı, rengarenk, çiçekli desenler İngiltere’den tüm dünyaya hızla yayılıyor. Desenlerinin benzerleri uygulanmaya çalışılıyor. Ülkemizde ev hanımlarının da özellikle mutfak ürünlerine yoğun ilgisi olan marka umarız yakın zaman da ülkemizde de satışa başlar.