BOHEM ve ŞIK Bir Kaçış

Fromentera’da huzurlu ama şık bir stil olarak tanımladıkları bohem şık tarzda döşenmiş bir yazlık evdeyiz. Ev sahiplerimiz rahatlıkla ve huzurla çok denk döşediklerine inandıkları boho şık tarzında da döşemişler. Sonuçlara birlikte görelim mi?

 

Genişçe bir açık mutfağın konumlandırıldığı ferah salon,  ferahlık katan loft yapısal detayları ve etnik mobilya seçimleri ile oldukça renkli ve ilginç bir yaşam alanı oluşturmuş ev sahiplerimiz için. Teker teker eskicilerden toplanan ilginç mobilya ve aksesuarlar ve etnik çizgilerdeki ev tekstil ürünleri bir kalabalık hissi vermeyecek şekilde ölçülü ve etkili bir kullanım şekliyle karşımıza çıkıyor.

 

Bulunan bölgenin tipik mimari özelliklerinin de etkisiyle, içeride ve dışarıda kullanılan tüm detay ve aksesuarlarda bir Akdeniz esintisi göze çarpıyor. Bahçe de bunun en güzel kanıtı.

 

Yatak odasındaki altın varak detaylar ve kullanılan doğal tekstil ürünleri buraya bir Fas esintisi katıyor. Bahçeye açılan bu oda geniş doğramaları sayesinde oldukça fazla ışık alan dar ama ferah bir mekan.

 

Bahçeye hakim olan bohem stil kendisini ikonik tasarımlarla ve rahatlığı ve etnik çizileri ön plana çıkaran dinlenme köşeleri  ile kendini gösteriyor. Geniş bahçe evin kullanım alanının en önemli parçasını oluşturuyor. Mandalina ağaçları altında kitap okumak veya dev rahat minderler üzerinde güneşlenmek evin en doğal aktiviteleri arasında sayılıyor.