Bast Trend | Brand Home by Fatih Kıral

dfot

 

2014 STİL ÖNERİLERİNE BRAND HOME İLE BAŞLADIK.

Feneryolu ışıklara geldiğinizde, köşe başında tüm ihtişamıyla karşılıyor sizi Brand Home by Fatih Kıral.  Önünden geçip de kayıtsız kalmak mümkün değil. Daha içeri girmeden beyaz cephesi, mavi tenteleri ve klasik aplikleri Batı Amerikadaki şık mobilyacıları anımsatıyor. Bu şıklık ev dekorasyonuna ilginiz olsun olmasın içeri girip gezme isteği uyandırıyor. Brand Home, Fatih Kıral Mobilya’nın en yeni markası. Bugüne kadar Fatih Kıral’da görmeye alışık olduğumuz klasik çizgiden farklı, daha modern ve genç  bir stilde. Ancak çizgisi ne kadar farklı olursa olsun, içeri girer girmez kesinlikle hissedilen bir Fatih Kıral kalitesi var.

Brand Home koleksiyonunun neredeyse tamamı İtalyan Dialma Brown’a ait. Aralarda birkaç Amerikan markasına rastlasak da, koleksiyon bütününde uyum bozulmamış. Dialma Brown, 40 yılı aşkın zamandır  İtalya’da mobilya sektörüne hizmet veren Marchi grubuna ait genç bir marka. Markanın stilini country, vintage, loft, urban ve shabby chic olarak tanımlayabiliriz.  Kendi söylemleriyle  ‘’Dialma Brown yaşamın yeni ve çağdaş yüzü’’.

Brand Home by Fatih Kıral, yeni bir marka. Şuan için  Levent, Feneryolu ve Bodrum Turgutreis olmak üzere 3 mağazası var. Ancak markanın kısa vade planları arasında yeni mağazalar açıp, yaygınlığını arttırmak öncelikli. Bu yaz Bodrum Yalıkavakta açılacak 1500’ü açık alan olacak toplam 3500 metre karelik mağaza bunlardan ilki.  Bu mağazada yazlık evler için mobilya ve aksesuarların yanı sıra birbirinden şık bahçe grupları da satışa sunulacak.

Brand Home’da ürün çeşitliliği oldukça fazla. Kanepeden, masaya, karyoladan dolaba ve aklınıza gelecek pek çok farklı aksesuarı bir arada bulabilirsiniz. Fatih Kıral Mağazalar Koordinatörü Seçil Mutlu’yla yaptığımız sohbette, markayı genel çatıda Provans temsilcisi olarak tanımladıklarını öğreniyoruz. Koleksiyondaki ürün çeşitliliği ise farklı temalar altında toplanmış. Bu temaların en göze çarpanları Comtemporary Vintage, Metropolitan Style, When Different Cultures Meet ve Time After Time. Ürünler güzelliklerinin yanı sıra, temaların hikayeleriyle anlam kazanıyor ve elinizde olmadan aranızda bir bağ oluşuyor.

Mağazada provansın yanı sıra, countryden endüstriyele farklı tarzları birarada görebiliyoruz.

Brand Home, orjinal aksesuar ve hediyeler bulabileceğiniz bir mağaza. Birbirinden güzel çerçeveler, ilk bakışta porselen olduğunu sandığınız mumlar, yapma çiçek ve vazolar gözümüze çarpanlar arasında. Duvar panoları konusunda ise bugüne kadar birarada gördüğüm en çok ve güzel seçenekler kesinlikle burada.

 

Brand Home, farklı ve görülmemiş aksesuarları bulabileceğiniz bir mağaza.

Brand Home’yi gezdikten sonra mağazadan elinizin boş çıkmama ihtimali çok yüksek. İster kendinize ister hediye olarak küçük ve çok şık parçalar bulabilirsiniz

Brand Home by Fatih Kıral gerek ürünleri, gerek kalitesi, gerekse dekoru açısından keyifle gezilen bir mağaza. Kaliteyi hem markada hem de mağazacılıkta hissediyorsunuz. Bu da inanılmaz bir güven duygusu veriyor.

Tıpkı Marchi Grubunun Dialma Brown için söylediği gibi, ‘’Brand Home, Fatih Kıral dünyasının yeni ve çağdaş yüzü.’’