Bast Home’a Takılanlar

dfot

 

POW – ‘THE HERO IN YOU’

Hazır ‘hediye’ yani Aralık ayı gelmişken sizi Caddebostan’da yeni açılan bir mekana götürmek istedim bu sayımızda. Hepimizin ortak telaşı değil midir, yılbaşına girmeden doğru hediyeyi bulmak! O,son güne kadar arama-bulma çabaları bitmek bilmez bir türlü. Bende hem bu tatlı telaşınıza ortak olmak hem de çorbanızda bir  tuzum olsun istedim…

Mekanın sahipleri ,‘Çizgi roman kahramanlarını kim sevmez ki?’diye düşünmüş olacaklar ki ,7′den 70′e herkesin ortak buluşma noktasını  yaratmayı başarmışlar bana kalırsa .

Hediye almak için en keyifli yerlerden birisi diyebilirim ama başkasına hediye seçerken kendinize de almadan çıkamıyorsunuz, demedi demeyin!

Buraya gelmek için Süper Kahraman hobinizin olmasına gerek yok,içeri adım attığınızda zaten mekanın enerjisi ve karakterlerin gerçekliği sizi fazlasıyla büyüleyecektir.Çocukluğunuza geri dönmek ve zamanda kısa bir yolculuk yapmak için burayı şiddetler tavsiye ediyorum.

Caddebostan Kültür  Merkezi’nin hemen karşısında yer olan bu mekan hem en sevdiğiniz kahramanlardan birini  hatıra  olarak alıp çıkabileceğiniz hem de en son yayınlanan  çizgi romanlarını bulabileceğiniz bir yer burası. Aynı zamanda çok iyi düşünülmüş bir konsept cafesi de bulunuyor,sıcak bir Latte eşliğinde ‘joker’ veya ‘Batman’ gibi kahramanların da CupCake’lerini tadabileceğiniz bir mekan  POW !

Size,POW ın sloganı  olan ‘THE HERO IN YOU’ diye seslenerek sözü fotoğraflara bırakıyorum…

Meral Uyanık