Barselona’da Samimi Bir Tarz

Barselona’da Samimi Bir Tarz

Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona’daki bu keyifli apartman dairesi sıcak dekorasyonu ile ilgi çekiyor.  İskandinav ve vintage tarzının bir arada uyum içinde olduğu bu evde sıcak renklerin yoğunlukla kullanıldığını görülüyor.

Füme rengindeki berjer koltuklar, kahverengi deri koltuk ve kilim desenli pufları birbiriyle uyumsuz olacak diye düşünsek de evin oturma bölümüne çok güzel görünüm kazandırmış.  Yastıkları çok seven çiftimiz, deri koltuklarının üzerini farklı yerlerden aldıkları yastıklarla süslemiş. Sıcak renklerin evin geneline uygulayan ev sahipleri İskandinav ve vintage tarzını çok güzel bir şekilde uyarlamış.

Barselona’da bu apartman dairesini satın alan çiftimiz evin sadece mutfağını değiştirmiş ve duvarları beyaza boyamışlar. İç mimar olan arkadaşlarının da yardımıyla evin dekorasyonunu kısa bir sürede tamamlamayı başarmışlar. Hardal tonlarının eve kattığı enerjisini seven ev sahibi, evin birçok yerinde bu rengi kullanmış.

Ev sahipleri yatak odasında da renkli ve sade dekorasyonu tercih etmişler. Yatak odasındaki battaniye, yastıklar, yerde duran puf ve duvara asılı olan tablo gibi kullanılan her şey birbiriyle uyum içerisinde duruyor. Küçük ayrıntılarla tamamlanan bu oda, ev içerisinde kullanılan bir çok renk ve ahşap ayrıntıları bu odada da birleştirmişe benziyor.

Bebek odasında sıcak tonların enerjisi ile ahşap mobilyaların etkisi odaya güzel bir enerji katmış. Yalınlık ve az eşya kullanımı bütün odalarda olduğu gibi bebek odasında da önemli bir detay halinde. Arkadaşlarının, çiftin kız çocukları için özel olarak yaptığı eskitme giysi dolabı odada yerini almış. Hardal tonlarının burada da kullanan ev sahibi kullandığı yastıklarla odada kendisi ve bebeği için keyifli bir o kadar da kullanışlı bir ortam yaratmış.