Barruntando

Barruntando markası İspanya’nın farklı bölgelerinde yaşayan ve seramikle uğraşmayı çok seven bir kadın grubu tarafından kurulmuş. Aylarca gittikleri kurslarda pek çok şey öğrenen bu yetenekli bayanlar, kendilerini daha da geliştirip daha yaratıcı ve eğlenceli ürünler tasarlamaya başlamış.

Eğlenceli anlayış tarzları ile form ve fonksiyonu bir araya getirerek insanlara farklı duyguları çağrıştıran pek çok ürün tasarlanıyor. Barruntando’nun birbirinden güzel, eğlenceli tasarımlarını bir ömür boyu yanınızdan ayırmayacağınıza eminiz. İnsanlara uygun fiyatlı,  fonksiyonel ürünler sunarak; dünya çapında benzersiz gelenekleri insanlara teşvik etmeye çalışıyorlar.

Eğlenceli marka olan Barruntando evinizin salonunu, yemek odanızı, mutfağınızı ve yatak odanızı keyifli hale getirmek için farklı tasarımlar yaratmaya devam ediyorlar. Uluslararası bir boyutta tanınmak onların bir diğer amaçları olmuş. Üretim sürecinde kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerin takdirini kazanmayı başaran bir marka olma yolunda hızla ilerliyorlar.

Tasarım ilhamını dünyadan alan Barruntando yetenekli tasarımcılarıyla keyifli ürünler tasarlamaya ediyor. Giderek büyüyen Barruntando ailesi dünyanın pek çok yerinde insanların beğenisini kazanmış. Bundan güç alarak, tasarım aşkıyla evlerinizi keyifli hale getirmek için uğraşıyor.