Art4society’nin Neon Aydınlatmaları

Art4society’nin Neon Aydınlatmaları

Art4society’nin sanatçılar tarafından tasarlanan özel neon ve LED aydınlatmalarıyla evlerinize stil, ışık, renk ve sanat katın!

Son yılların ev dekorasyon trendlerinden biri olan ‘Textorating’, yani kelimeler ve harflerle evinizi dekore etme
trendi, neon ışıklarla bir araya gelince evlerde sanatsal ve kişiselleşebilen neon aydınlatmalar dikkat çekmeye başladı.Hem dekoratif bir aydınlatma çözümü arayışındaysanız, hem de sizi yansıtan kişiselleştirilmiş neon yazılarla duvarlarınızı dile getirmek istiyorsanız Art4society’nin tümü sanatçıların elinden çıkan özel neon aydınlatma tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız!

Merdiven arasında, evin girişinde, yatak odasında, mutfakta, salonda ya da çocuk odalarında Art4society’nin neon aydınlatmalarını kullanarak evinize farklı bir ışık ve stil katabilirsiniz.

İster tek bir harf ya da sevdiklerinizin ismi, ister size ilham veren bir yazı, ya da en sevdiğiniz şarkının nakaratıyla evinize eğlence ve sanat katabilir, neonun yarattığı etkileyici havayla hayatınıza renk katın.

Evinizdeki atmosferi değiştirmek için Art4society’nin aydınlatmalarına art4society. com’dan ulaşabilir ve dilerseniz tamamen size özel aydınlatmalar sipariş edebilirsiniz.

Duyularınıza dokunarak evinize yeni bir boyut katan Art4society’nin neon aydınlatmaları İstanbul’da özel bir atölyede tamamen el işçiliğiyle üretiliyor. Markanın yaratıcısı ve tasarımcısı Sam Khel, 5 yıldır Türkiye’de yaşayan bir Fransız. Tasarım, sanat ve dekorasyona olan merakıyla markayı yaratan Sam’in neon aydınlatmaları Paris’te de satılıyor.