Angels In Town

dfot

Şehrin melekleri Maçka’ya geliyor!
angels in town

“Bir evi yuva yapan ayrıntıdaki farklardır dedik, yaşadığımız yeri güzelleştirerek dünyayı değiştirmeye başlayalım istedik…”
Modern kent yaşamına neşeli ve naif dokunuşlar katmak üzere yola çıkan Angels in Town’un misyonu bu sözlerde gizli… Nüfus cüzdanı hangi yaşı gösterirse göstersin kendini genç hisseden, içindeki çocuk ile bağını taze tutabilmeyi başaran herkese göz kırpan marka, gündelik hayatın rutinini mutluluk verici detaylarla bozmak, şehir yaşantısında özlemi duyulan sade ve çocuksu atmosferi her eve kolayca taşımak için yüzlerce keyifli öneri sunuyor.
Angels in Town’un marka serüveni, özellikle dekoratif ürünlerdeki eksikliği yüzlerde gülümseme oluşturacak detaylar ile tamamlamak hayali ile başlıyor. Ev tekstilinden dekoratif objelere ve hediyelik eşyalara uzanan geniş ürün yelpazesi de hep bu amaca yönelik: Mutluluk yaratmaya!
Tek bir parça ile evine gülümseme katmak isteyenlerden, komple bir koleksiyon ile mekanını baştan başa yenilemek arzusu taşıyanlara kadar her ihtiyaca yanıt veren Angels in Town, konsept tasarımı ve marka danışmanlığı gibi kurumsal hizmetler de sunuyor.
Siz de evinizi “bulutların üzerine” taşımak istiyorsanız “şehirli melekler”in neşeli ve masalsı dünyasına davetlisiniz…